Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Tüm Başlıklar XML

1.  Avusturalya'da Türk'ün gururu bir developer, bir programmer..
fizikci
26 Mart 2005 03:24
2.  Arkadaşlar güzel bir site işte daha ne olsun. Şimdi fizikçi benimle iligili güzel bişey yazmış bende biraz tamama erdiriyim bunu.

Bakın ilk önce bir konuda anlaşalım. Bayrak inmez, Vatan bölünmez, Ezan susmaz.

BUnlar değerlerimiz. Dikkatli olmamız lazım. İnanın buradaki zihniyet daha halen haçlı zihniyeti. Ne demişler gavurdan dost ayıdan post olmaz demişler iste o hesap. Turkiyemiz milletimiz bir takım unsurları unutmamalı. Herbişeyin yanında tarihimize ve değerlerimize önem verelim özellikle buralardaki arkadaşlara yada aydın kesime çok iş düşüyo. Milliyetçi olalım olmaktanda korkmayalım. Halkımızı sindiriyolar, Bayrak yakanlar elleri kolları serbest dolaşıyo. Dünün terörcüleri, katilleri bu günün siyasetçileri oluyo. Inanın burda adamın anasını 7 sülalesini bellerler. Şunuda belirtiyim 1975 senesine kadar yerli insanları hayvan gibi avlayıp kelle başına para alan resmi görevliler vardı. Daha halen biliyomusunuz siyahlarla beyazların aynı tuvaleti kullanamadığı eyaletler var.

İÇİMİZDEKİ ŞEREFSİZLERE DİKKAT. BİZİM EKMEĞİMİZLE BESLENDİLER BURADA ÜZERLERİMİZE YÜRÜYOLAR. ŞEREFSİZLER BÜYÜK DEPREMDE ÖLÜLERİMİZİ BİLE SOYMAYA KALKTILAR.BİR HAYVAN GİBİ YAŞAYIP KALLEŞ BİR IDEOLOJİNİN PEŞİNDE KOŞUYOLAR.

Şerefsizlere Dikkat.
ODUN
27 Mart 2005 01:47
Bu konuda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz
Tabi bunun için yazarsanız giriş yapmalı, yazar değilseniz yazar olmalısınız.


Bu başlığa bkz veren girişlerin başlıkları nedir?

Bu başlığa bkz veren girişler başka hangi başlıklara bkz verdiler?
» hoca » dergah

© 2005, Bilişim Kulübü. (1078 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen