Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Tüm Başlıklar XML

1.  Server'dan talepte bulunan şey.

Server ya da client olan şey duruma göre bir bilgisayar olabilir, bir program da olabilir, hatta bir programdaki bir nesne de olabilir.
fizikci
06 Ocak 2005 17:18 ~ 30 Ocak 2005 17:24
2.  (ing) Müşteri
fizikci
06 Ocak 2005 17:18 ~ 07 Ocak 2005 02:09
3.  hizmet talep eden, mal talep etmeyen
TomC
07 Ocak 2005 01:25
4.  Remoting'de; remote bileşenin bir methoduna çağrı yapan herhangi bir bileşene client denir. Client server ile aynı makinada veya dünyanın başka bir yerindeki bir makinada olabilir.
fizikci
30 Ocak 2005 17:19
Bu konuda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz
Tabi bunun için yazarsanız giriş yapmalı, yazar değilseniz yazar olmalısınız.


Bu başlığa bkz veren girişlerin başlıkları nedir?
» input validation » cookie » Sitematik » redirection » stored procedure » input type=submit » Activation » remoting tutorial » ASP.NET, JSP, ASP, PHP? Hangisi? Neden? » WINS » remoting » networkçü atasözleri » çevrimiçi sistemler » Proxy » FTP » listener » famd » Server » PPP_PEER » Server Push » $_GET » Proxy objects » meebo » Oracle Net » IMAP » OLAP » Upload » Transparent Proxy » Client'ın Seri Portunu Kullanma » WEP » HTTPChannel » Multi-Threaded Server » Bu işi biliyorum nasıl ispatlanır? » AutoPostBack » MySQL » DCOM » Client-activated components » JavaScript » client side » S-HTTP » Client-server » JavaScript ile ne yapilabilir ne yapilamaz » response » Download » DDE » JavaScript ile redirection » protocol » .Net Remoting Architecture » bind » Layers Pattern


Bu başlığa bkz veren girişler başka hangi başlıklara bkz verdiler?
© 2005, Bilişim Kulübü. (1531 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen