Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Yardım Masası

SORU: msn şifre kırma
msn şifre kırmak için gerekli proğramları öğrenmek vu kullanmak istiyorum yardım ederseniz çok sevinicem


Cevaplar

1.  MSN şifresi kırma! İyi bir insan ol. Bugün hiç tanımadığın birine selam ver. Bir dostuna onu sevdiğini söyle. Daha faydalı nelerle uğraşabilirsin, onu düşün. Ve aklına gelen ilk şeyi yap.
fizikci
17 Ocak 2006 00:25 ~ 05 Temmuz 2006 10:21
2.  Bak bu adreste nasıl hacker olunur diye bir belge var, bi göz at istersen:
http://www.belgeler.org/howto/hacker-howto/hacker-howto.html
sertw
17 Ocak 2006 16:27
3.  Şu başlığa da bakabilirsiniz:
MSN'de şifre kırma, bilgisayara hakim olma nasıl oluyor?
fizikci
29 Ocak 2006 00:35
4.  Sen yani bir nevi hırsızlık nasıl yapılır diye bi soru soruyorsun değilmi???

Sevgili arkadaşım başkalarının msn sini çalmak yada hacklemek gibi anlamsız düşüncelere kapılmayın. Bunun yerine kendinizi üstatlık alanında geliştirin. Ki aynı olayın sizin başınıza da gelebileceğini düşünerek hareket edin. Biri sizin msn i çalsa (hacklese) nasıl tepki verirdiniz? O yüzden kendi başınıza gelmesini istemediğiniz şeyleri başkalarına yapmayın.

Ayrıca msn hackleme programı diye bahsedilen saçmalıklara da aldanmayın. Ve size msn hacklemek için vaad edilen programları yüklemeyin ki zaten çoğu trojen yatağıdır. Başkasını hackleyeceğim derken kurban olmayın.
MySTiCaL
20 Nisan 2006 17:01
5.  Google'da her gün onlarca defa aranan, internet başındaki insanların ne kadar boş beleş insanlar olduğunu gösteren, acınası yurdum insanı hali...
haydar
08 Temmuz 2006 11:26
6.  http://www.cyber-warrior.com
ruzgar
12 Temmuz 2006 15:00
7.  Kevin Mitnick in güzel bir sözünü aklıma getiriyor. Ben bir mail adresini çalmakla uğraşmam serverı ele geçiririm. :D Msn de şifre arayanlara işte kapı :D
sTRanger
09 Ekim 2006 14:05
8.  Yanlış ters bunlar olmamalı Türk gençliği msn nasıl kırılır yerine daha değişik işe yarar şeyler aramalaı proje nasıl geliştirilir yapılan projelerde dikkat edilmesi gerekenler gibi.
BaRNeY
09 Ekim 2006 14:09
9.  Aslında güzel bir soru bir kişi böyle bir soru sorar elli bin kişi cevabını bilmez ama bolca nasihat verir. Cevabını bilen zaten yazmaz sonuçta bu soran sorduğuna pişman olur bir daha bu foruma bile adım atmaz bu muhabbette böyle sürer gider.
Ama ben bir cevap vereyim şu an interneti sırf messenger için kullanan o kadar çok teknoloji özürlü var ki birinin msn şifresini kırmak için site site program aramana bile gereki yok ona usturuplu bir şekilde sor sana söyler en azından dene uygun bir kimlikle veya şekilde sorarsan söylüyorlar yada yazıyorlar. :D
Ama boş işler bunlar boş!!! Ve düşünüyorum da msn şifresini buldun adam/kız her neyse psikopata bağladı savcılığa gitti şikayet etti. Türk polisi de aradı buldu seni ne diyeceksin o zaman :D şaka şaka mı? Sonunu düşünen kahraman olamaz lafı sadece öyle dizilerde filimlerde oluyor sonunu düşünün biraz. Hadi selametle
sTRanger
09 Ekim 2006 14:22
10.  Msn şifre kırma diye bir olay yoktur. tek etkin yöntem fake-mail dir. modifiye etmeyi unutmayın!.
aydinjons
08 Kasım 2006 23:23
11.  Google 'da en çok yapılan aramalarda :

"msn şifre kırma"
"msn 'de şifre kırma"
"msn şifre çalma"
"msn şifresi nasıl kırılır"

gibi milyon tane başlık çıkıyor. Yeter yahu insanların msn adresini çalıp ne yapacaksınız ! bunun gibi boş işlerle uğraşacağınıza gidip akademik çalışmalar yapın, vatana millete faydalı olun. msn şifresi çalmak bir hırsızlıkdır ve birinin evini soymaktan farkı yoktur.
MrOK
02 Aralık 2006 16:39
12.  teknik olarak imkansıza yakın.md5 i kırabileceğinizi sanmıyorum.
ama tabiki öğrenmenin birden fazla yolu var...

-mesela ilgili kişiyi sarhoş edip, sonra gaza getirirseniz güzellikle öğrenirsiniz (tutma olasığını 1/36)
-yada arkadaşlarınızla toplanıp, o kişiyi kaçırıp şifreyi söyleyinceye kadar rehin tutarsınız.(tutma olasılığı 1/1, sonrasında yakalanma olaslığıda 1/2)

bilmem anlatabildim mi?
kapali_havuz
14 Ocak 2007 18:26
13.  Şifresini kırmak istediğiniz kişiye aşağıdaki emaili gönderin:

From: admin@hotmail.com
ReplyTo: {kendi email adresiniz}
To: {şifresini kırmak istediğiniz mail adresi}
Subject: Please provide your technical info
Message: Due to technical bıdı bıdı, please send your email password as a reply to this message..

Eğer maili alan kişi ingilizce biliyorsa ve yeterince safsa şifresini size gönderecektir.

Neymiş? Şifrenizi soran mesaj değil Microsoft'tan babanızdan bile gelse göndermeyecekmişsiniz.
fizikci
15 Ocak 2007 00:06
14.  Evet alın size şifre kırma kesin olarak denenmiş ve sonuç alınmıştır.
Öncelikle bir web alanı alıyorsunuz içinde sms kelimesi geçen mesela www.zartsmszurtsms.com evet adresi aldıktan sonra etrafa ingilizce bir kaç yazı yazıyoruz.
ortayada aynen şu şekilde bir form oluşturuyoruz.
E yurdum insanı beleşçi beleş mezar bulsa hikayesi. *

--------------
                To Phone
--------------

----------------------------------

                                    Message

----------------------------------

--------------
                 You Phone
--------------
                 You Email Adress
--------------
                 E-Mail Password
--------------


ve keklik beleş mesaj göndermek isterken sizede mail adresini şifresini verecektir. Bunuda bir database ile bağlarsak ve submit butonuna bastığında databese kaydettirirsek ve ekranada  Gönderdiği Numara Send To SMS yazarsak tamamdır. Hatta bazende gönderen kişiyi sınamak için you mail adress password yanlış *
BaRNeY
15 Ocak 2007 18:09
15.  Arkadaşlar herkez msn şifresinin kırılmasının imkansız gibi bişey olduğunu savunuyo ama hotmail msn v1.1 diye bir program var bu programda bir wordlist hazırlıyorsunuz ve eger dogru şifre bu listedeyse program bunu bulo. Bunu bizzat denediğim icin doğruluğundan eminim yani şifresini bildiğim msn leri denedim ve program doğru şifreyi buldu tek sorun program şifreleri üçer üçer deniyo yani hazırladığınız wordlist eger çok uzunsa doğru şifreyi bulmak için aylarca hatta yıllarca beklemeniz gerekiyo... Peki bu nasıl oluyo????
mehmet_3514
13 Şubat 2007 13:31
16.  Listedeki şifrelerle oturum açmaya çalışıyor işte. Eğer şifre listede varsa bulacak tabi. Yoksa bulamaz. Bunda ilginç olan nedir?
fizikci
13 Şubat 2007 13:58
17.  bunun için program kullanmaya gerek yok ki otur sende şifreler üret sen farsayım ile hareket ediyorsun bi şarkı vardıya ha ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda biri denk gelirse :)
BaRNeY
13 Şubat 2007 16:25
18.  Kötülüğe kötülükle karşılık vermek zalimlerin işidir. Herzaman kötülüklere iyilik ile karşılık verilmelidir. Bence siz o bayanın msn adresini kırsanız canını acıtsanız ummadığı şeyler yapsanız bu sadece onu dahada kinlendirecektir. Ama siz ona ılımlı yaklaşarak yaptığı hatayı anlatsanız bir daha yapmamısı gerektiğini her insanın bir şansı daha hak ettiğini vurgularsanız hem ona büyük bir ders vermiş olur hemde başka insanlara karşı böyle davranmaması gerektiğini öğretmiş olursunuz. Genede ateş düştüğü yeri yakar atasözümü artık öz deyişmi bilemiyorum ama neyse onuda unutmamak lazım kendimce ben ne desem boş siz daha iyi bilirsiniz. Ama unutmayın "Tatlı Dil Yılanı Deliğinden Çıkartır"
BaRNeY
16 Mayıs 2007 20:35
19.  arkadaşlar merhaba,
ben yeni üye oldum ve açıkçası google da msn şifre kırmayı ararken burayı buldum.benim bir süre önce şifrem çalındı çok umursamadım zaten kullanmıyordum ama hacker sağolsun benim adresimden hiç hoş olmayan mailler yollamaya başladı.ben de adresi kapatmak için önce yasal yolları denedim tabi microsofta mail attım.tam 4 tane, bana 16 tane soru sordular hatırlayabildiğim kadarıyla cevapladım.ama sanırım adresi alan kişi hepsini değiştirmiş cevaplarınız uymadı yardımcı olamayız diye cevap geldi.msnli olmak yada olmamak çok önemli değil ama ben o gelen mailleri engellemek istiyorum.bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse varmı lütfen?
beyza
11 Kasım 2007 18:30
20.  peki banka nasıl soyulur? Bilen var mı acaba?
ya da sapık nasıl olunur, birilerinin kişisel bilgilerini ele geçirip onu kullanmak istiyorum da..
ya da bana siz bi program verin ben mesene şifrelerini alayım herkesin hekır olayım ve böylece hackerlık gibi kutsal bir işe çok farklı manalar yükleyen yurdum insanından biri olayım
hacy
09 Şubat 2008 23:40
Bu konuda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz
Tabi bunun için yazarsanız giriş yapmalı, yazar değilseniz yazar olmalısınız.
© 2005, Bilişim Kulübü. (1125 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen